Маша Полякова продовжує привертати до себе увагу. За її акаунтом в інстаграмі стежать майже 160 тисяч користувачів мережі. Саме там вона публікує різноманітні кадри та, за прикладом зіркової мами, розвиває особистий блог. Днями на сторінці Маші з'явилася чергова серія спекотних знімків.

Читайте також Ти збожеволіла: як Оля Полякова реагує на провокативні фото 15-річної доньки

Маша вирішила поділитися з прихильниками варіантом стильного літнього аутфіту. Вона позувала на катері, насолоджуючись сонячним днем.

Зіркова донька для водної прогулянки обрала літню білу сукню з квітковим принтом. Акцент у такому вбранні зробила на декольте. Маша доповнила look масивним намистом сріблястого кольору у вигляді ланцюга та чорними сонцезахисними окулярами. Волосся Полякова вклала рівно і похизувалася природною красою, поставши перед камерою без макіяжу.


Маша Полякова у сукні з глибоким декольте / Instagram / @mashapolyakova


Літній образ Маші Полякової / Instagram / @mashapolyakova

У дописі Маша запитала підписників, чи сподобалося їм дистанційне навчання. Нагадаємо, вона закінчила 9 клас і тиждень тому відсвяткувала з однокласниками випускний. Маша вирішила продовжити навчання поза межами школи, проте поки що не розсекречує, який шлях обрала для себе.