Про виховання дітей Оля Полякова розповіла в інтерв'ю Маші Єфросиніній в програмі "Екзамен", який вийшов на ютуб-каналі телеведучої. Раніше знаменитість наважилася розкрити особисте життя 15-річної Марії на всю країну й оголосити про її стосунки з бойфрендом. Проте зіркова мама контролює те, що її донька публікує в мережі й досить часто виступає проти провокативних дописів.

До теми Донька Полякової вперше показала свого хлопця: романтичне фото підлітків

Якщо сама Оля Полякова давно навчилася ігнорувати хейтерів, то за емоційний стан Маші після шквалу критики неабияк хвилюється та готова з'ясовувати стосунки з кожним фоловером. Дівчинка запевняє, що негативні коментарі аж ніяк її не бентежать й не приховує того, що в гонитві за трафіком готова ділитися з користувачами навіть подробицями особистого життя, наприклад, поцілунками з хлопцем.

Проте співачка все ж впливає на розвиток блогу Маші Полякової, а її слова залишаються в пріоритеті.

Вона дуже любить увагу, любить камери і зніматися. Зрозуміло, коли вона виставляє неприйнятні речі, я їй дзвоню і кажу: "Ти збожеволіла?". І тоді вона все видаляє,
– зізналася Оля Полякова.

Оля Полякова про стосунки доньки з бойфрендом

Зірка зізналася, що Маша ще не встигла познайомити хлопця з нею. Стосунки підлітків тривають лише три місяці, два з яких вони навіть не бачилися через карантин. Проте донька дуже переймається тим, щоб хлопець сподобався зірковій матері, на що Полякова відповідає: "Маша, він не мені повинен подобатися, а тобі. Якщо тобі подобається – добре".