Компанії використовують спеціальну технологію Viroblock, за якою створюють самоочисну та стійку до мікробів тканину. Про це повідомляє видання Dazed.

Читайте також Створили маску, яка знищує коронавірус

Як технологія Viroblock захищає від коронавірусу

Рідина Viroblock додається до тканини в процесі виробництва деніму. Відтак створюється захисна оболонка, яка не дозволяє проникати бактеріям і вірусам. Розробники стверджують, що така антибактеріальна обробка тканини вбиває 99,9% вірусу COVID-19.

За даними вчених, коронавірус може зберігатися на тканинах до двох діб за кімнатної температури. Створена технологія Viroblock вбиває його протягом 30 хвилин. До того ж, захисний шар зберігається на тканині до 30 прань.

"Наші джинси створені для того, щоб ви добре виглядали, і почувалися добре, коли їх носитимете", – розповіла CEO брендів одягу Warp+Weft і DL1961 Сара Ахмед.

Лінія антикоронавірусних джинсів надійде у продаж з 1 жовтня.

Відзначимо, що це не перші бренди джинсової тканини, які створили противірусний одяг. Напередодні італійська дизайнерська компанія Diesel спільно зі шведською фірмою Polygiene представили технологію очищення тканин від вірусів ViralOff.

Вона вбиває до 99% вірусів на текстилі лише за 2 години.