Свою кар'єру на телебаченні Маша Єфросиніна розпочала в 19 років. Проте її життя могло б скластися кардинально інакше, якби не сміливий крок після закінчення школи. Дівчина з міста Керч, що в Криму, наважилася підкорювати столицю, вступаючи до одного з найпрестижніших вишів країни – національного університету імені Тараса Шевченка. В інстаграм-профілі вона зізналася, що саме 23 роки тому почала свій шлях у Києві.

Читайте також Маша Єфросиніна відверто розповіла про пластику та відреагувала на критику

Поки тривали іспити, Маша Єфросиніна разом з мамою жила у знайомої. Вона добре пам'ятає, як заселялася в гуртожиток, на троєщинському ринку купувала сукню для університету, для тата – нові штани і сорочки, а для молодшої сестри Лізи – ляльки.

Тоді зірка не знала, яке майбутнє на неї чекає, а просто йшла за своєю мрією. Ведуча не приховує, що той період життя був надзвичайно тривожним.

Страшно і дуже хвилююче. Попереду все незвідане, нове. Я знаю лише те, що хочу вступити, а далі нехай буде, як буде – ні колажів, ні дощок мрії, ні планування на 10 років, ні завдань, ні цілей,
– поділилась Маша Єфросиніна.

У такий спосіб зірка прагне підтримати тих, хто лише починає свій шлях. Вона закликає не боятися змін та розчинятися у своїх фантазіях і мріях, адже вони надихають на фантастичні звершення.