Не минуло й місяця з того часу, як Регіна Тодоренко та Влад Топалов підтвердили багаторічні здогадки про їхній роман. Зірки порадували своїх прихильників спільними світлинами, а нещодавно разом з'явились на червоній доріжці в Росії.

Читайте також: Регіна Тодоренко зізналась, що купує під час кожної поїздки за кордон

Якщо спершу інформація про відновлення стосунків Регіни та Влада викликали сумніви, то зараз всі очікують на продовження їхньої історії. Сама ж телеведуча, яка розпочала співпрацю з російським телеканалом "Пятница", зізналась, що має надійну опору.

"Важливий висновок сьогоднішнього дійства: якщо ти поруч з чоловіком, який підтримує тебе в будь-яких божевільних починаннях, вірить в твій успіх і любить всім серцем, значить пора забрати його додому з цієї гучної вечірки, поки інші жінки не звернули увагу! А якщо чесно, то чудово відчувати підтримку в такі відповідальні моменти як сьогодні, тоді під ногами земля стає міцнішою", – поділилась Регіна Тодоренко.

Окрім цього, зірка додала, що вона з Владом Топаловим фігурують в номінації "Пара року 2018" журналу "Glamour". Регіна закликала своїх прихильників голосувати за неї. Більшість людей підтримали таке звернення зірки, інші ж звернули увагу на округлий живіт та стійкі підбори, що може вказувати на вагітність. Варто зазначити, що Регіна Тодоренко вбрала об'ємну сукню, тому її фігура виглядає справді підозрілою.