Популярний блогер Регіна Тодоренко полюбляє ділитись з підписниками цікавими фактами зі свого буденного життя. Зокрема, яскравими фото з екзотичних країн та аристократичної Європи. Кожна її поїздка – особлива, тому на згадку про мандрівку Регіна традиційно купує сувенір.

Читайте також: Регіна Тодоренко заінтригувала новим фото з Владом Топаловим

На своїй сторінці в Instagram зірка відкрила секрет що саме вона привозить з кожної подорожі. Регіна Тодоренко щоразу купує собі листівки, які відправляє рідним та залишає на згадку про відвідану країну.

Кожен мандрівник щось колекціонує: хтось магніти, хтось тарілки, а я пересилаю собі і своїм рідним з різних країн листівки. Пишу на них всякі розповіді про те, що відбувалося в новому місті і відправляю. Через кілька років так приємно читати забуті історії. Батьки кажуть, що за моїми листівкам можна книгу написати. Що ж, може бути, може бути,
– розповіла Регіна Тодоренко.

До допису зірка додала тематичний знімок, на якому вона позує перед камерою біля поштової урни. Ймовірно, щаслива та загадкова Регіна перед фото зробила звичну процедуру – відіслала свої листівки до іншої держави.