Перед камерою запальна Даша Трегубова постала у чорній сукні від дизайнера Андре Тана, яка підкреслила її струнку фігуру і пишний бюст. Образ акторка доповнила подовженим піджаком і масивними прикрасами. А от головним акцентом стала червона помада, яка єдиною була в кольорі на кадрах.

Дивіться також Як Керрі Бредшоу: акторка Сара Джессіка Паркер показала літній образ

Відомо, що автором фотосесії виступила Анастасія Водченко, яку з легкістю можна назвати майстром еротичних знімків. Вона вирішила проекспериментувати і зробити фото Даші Трегубової у стилі фільму "Місто гріхів". І результат справді вразив мережу.


Даша Трегубова у стилі "Міста гріхів" / Фото Instagram / @dasha.tregubova


​Акторка Даша Трегубова у сукні Андре Тана / Фото Instagram / @dasha.tregubova


Нові знімки акторки Даші Трегубової / Фото Instagram / @dasha.tregubova


Даша Трегубова у новій зйомці / Фото Instagram / @dasha.tregubova

Що відомо про фільм "Місто гріхів"

"Місто гріхів" – це знаменитий трилер, який створили у чорно-білих тонах з додаванням жовтого і червоного кольорів. Стрічка вийшла на екран у квітні 2005 року та досі вражає сюжетом і майстерністю режисера Френка Міллера.

Фільм розповідає глядачам про вигадане місто Сін-Сіті, яке потопає у злочинності. Ним керують політики, які ділять владу з мафіозі, а поліція наскрізь корумпована. Окрім цього, у Місті гріхів процвітає квартал публічних будинків. Стрічка розділена на три частини та розказує про Марва, Джона Гартіґана та Дуайта Маккарті, які прагнуть помсти.

Головні ролі у "Місто гріхів" отримали: Брюс Вілліс, Міккі Рурк, Клайв Оуен, Джессіка Альба, Марія Белло, Брітані Мерфі, Елайджа Вуд.

Дивіться трейлер до фільму "Місто гріхів": відео