Новий вихід Сари Джессіки Паркер

Після виходу серіалу "Секс і місто" найбільшу популярність отримала Сара Джессіка Паркер, стиль якої дуже нагадував її героїню – журналістку Керрі Бредшоу. Останні фото, які папараці зробили біля будинку зірки, це вкотре довели. Знімки одразу ж поширили користувачі інстаграму.

Це варто знати Андре Тан показав, який одяг допоможе приховати зайві кілограми влітку

Для буденного виходу Сара Джессіка Паркер обрала білосніжну сукню та синю кофтинку. Акторка не відмовилась від елегантного взуття: вона красувалась у чорних босоніжках на дерев'яних підборах. Та яскравим акцентом стала хустинка, яку Сара Джессіка Паркер одягнула замість захисної маски, і сонцезахисні окуляри.

У мережі одразу ж припустили, що саме так виглядала б Керрі Бредшоу. Вона, як і Сара Джессіка Паркер, закупила б різнокольорові хустки, які пасували до її вбрання.

Хто така Керрі Бредшоу

Керрі Бредшоу – це вигаданий персонаж, який з'явився у серіалі "Секс і місто". Прообразом красуні стала журналістка Кендіс Бушнелл, яка, як і героїня стрічки, писала статті для The New York Observer.

За сюжетом, Керрі ледь не щодня зустрічається зі своїми трьома подругами, з якими залюбки ділиться любовними перипетіями. Від Міранди, Саманти і Шарлотти вона теж дізнається про стосунки, що яскраво висвітлює у своїй колонці. Та особливо полюбилась героїня завдяки своєму стилю. Акторка Сара Джессіка Паркер щоразу поставала на екрані у витончених та розкішних вбраннях, які одразу ж повторювали прихильники стрічки.

У гардеробі героїні "Секс і місто" було місце і для білих суконь. В одній із серій вона одягнула літнє вбрання, яке користувачам мережі нагадало образ Сари Джессіки Паркер. Однак варто зазначити, що акторка обирає більш скромні вбрання, аніж її героїня в серіалі.


Сара Джессіка Паркер у серіалі "Секс і місто" / Фото Pinterest