Саме після виходу цього культового серіалу Джессіка здобула неабияку популярність. Її стиль дуже схожий із журналісткою Керрі, у яку перевтілювалася акторка. Тепер кожен її знімок швидко розлітається мережею, мільйони шанувальників обговорюють черговий аутфіт знаменитості. Днями на особистій сторінці в інстаграмі Сара показала один із варіантів літнього образу.

Читайте також У стилі Керрі Бредшоу: акторка Сара Джессіка Паркер показала літній образ

Образ Сари Джессіки Паркер

Сара показала фотографію, яка була зроблена під час прогулянки вуличками Нью-Йорка. Вона одягнула легку білу блузку з мереживом та короткі білі штани. Таке вбрання чудово підійде для повсякденного виходу. Поєднала look із туфлями-човниками з бантиком на підборах. Доповнила свій образ сумкою через плече із жовтим ременем та великими сонцезахисними окулярами з темними лінзами. Волосся вклала назад.

Незмінним аксесуаром сьогодення для Паркер є різнокольорові хустки. Саме ними вона закриває обличчя і таким чином захищає себе від інфікування коронавірусною хворобою. Цього разу хустка мала бежевий колір та білий принт.

Користувачі мережі неодноразово зазначали, що саме так виглядала б Керрі Бредшоу, якби серіал знімали у сучасних умовах, адже вона була модницею і мала подібний стиль із Сарою.


Літній look Сари Джессіки Паркер / Instagram / @sarahjessicaparker