Авторитетний журнал Forbes оприлюднив свіжий рейтинг найбагатших людей планети. 21-річна Кайлі Дженнер офіційно стала наймолодшою мільярдеркою.

Дивіться також: Кеті Перрі продала розкішний особняк за 9 мільйонів доларів: фото будинку

Як живе та відпочиває зіркова багатійка, вона розповіла виданню Architectural Digest.

Журналісти не можуть зупинитись захоплюватись інтер’єром будинку дівчини з клану Кардашян-Дженнер, адже він, за їхніми словами, "наповнений стилем поп-бріо та юнацькою енергією". І справді, будинок Кайлі хоч і містить багато гламурних кольорів та нагадує мрію кожної дівчинки – будинок Барбі, але насправді у ньому вміло поєднались зовсім різні елементи інтер’єру.


Кайлі Дженнер у власному будинку для Architectural Digest / Architectural Digest

Дизайнер будинку Кайлі в Лос-Анджелесі, Мартін Лоуренс, зазначає, що коли будинок мрії разом з дівчиною він почав лише створювати, вона ще не могла за законом вживати алкоголь, але вже створювала власний дорослий будинок. Маєток блогерки розташований в передмісті Лос-Анджелеса, в Хідден-Хіллзі, неподалік від будинків її сестер та зіркової матусі Кріс Дженнер. Дизайнер додав, що у будинку – все стильне та красиве і немає нічого дорогоцінного, чого б не можна було торкатись, чи на ньому не танцювати, сидіти чи ходити.

Я сказала Мартіну, що хочу свіжу, веселу атмосферу, яка би відповідала моїм відчуттям. Колір був необхідний. Я люблю рожевий і я дуже хотіла його! Мої шафи та гламурна кімната були дуже важливим для мене, навіть розміри кожного ящика, тому що вони підходять для моїх конкретних продуктів та одягу. Я проводжу багато часу в цих кімнатах, тому ми повинні були переконатись, що вони ідеальні,
– поділилась своїми спогадами про створення будинку мрії Кайлі Дженнер.

В будинку Кайлі є багато картин зі знаменитими дівами XX століття – Мерилін Монро, Одрі Хепберн, Твіггі, Бріжіт Бардо та багато інших. Також є багато картин відомих митців – Б’ю Данна та Енді Воргола.


Будинок Кайлі Дженнер в Лос-Анджелесі / Architectural Digest

"В мене дуже багато продукції Kylie Cosmetics (її власний косметичний бренд, – 24 канал), нагород і обкладинок журналів з моїм обличчям по будинку, вони надихають мене кожного дня. Я дуже пишаюсь тим, чого я досягла", – зізналась голлівудська красуня.