MamaRika (справжнє ім'я – Анастасія Кочетова) та Сергій Середа дали шлюбні обітниці на безлюдному острові Таїланду, зігравши романтичне весілля для двох. Проте стосунки пари, за якими спостерігав весь український шоу-бізнес, виявилися не такими вже й безхмарними. Для програми "Життя відомих людей" молоде подружжя зізналося, що після тривалих сварок хотіло порвати одне з одним.

До теми Співачка MamaRika таємно вийшла заміж у Таїланді: перші фото з церемонії

Близько півтора роки тому у їхніх стосунках настала криза. Через втрату взаєморозуміння вони певний час жили в різних кімнатах під спільним дахом. MamaRika запевняє, що причиною труднощів стала саме її поведінка.

Нас почало розхитувати кого куди. Тут я більше почала відриватися від землі. Мене крило. Я влаштовувала скандали. Мене все не влаштовувало,
– зізналася співачка.

На диво, гармонію між закоханими відновила спільна медитація та відверті діалоги про пережиті образи, які дали їм змогу зрозуміти справжню цінність почуттів: "Ми практикували. Медитували, пробували говорити, пропрацьовували образи один до одного. Піднімали глибоко всі питання, чому так. Просто поговорили".

Саме після такого кризового періоду вони розпочали підготовку до запланованого весілля, яке пара уявляла однаково: на березі океану без тисячі запрошених гостей. "Ми все життя робимо щось для всіх, а тут хотіли хоч раз в житті побути егоїстами і насолодитися одне одним", – пояснила MamaRika. Тепер зіркова подружня пара переїхала в будинок та навіть завела собаку Роккі та мріє про поповнення у родині.