У коментарі ТСН MamaRika пояснила, що хотіла влаштувати закрите свято тільки для двох. Сергій Середа підтримав кохану та обмінявся з нею клятвами на безлюдному острові Панган, що належить до Таїланду. Серед очевидців свята були тільки чоловік, який провів церемонію, і фотограф.

Дивіться також: Весілля Нікіти Добриніна і Даші Квіткової: все, що відомо про свято зірок "Холостяка 9"

"Ми вирішили сховатися від усіх та втекти на острів. Це було принципово важливо для того, щоб нас ніщо не відволікало і ми належали тільки одне одному", – пояснила MamaRika.


Весілля MamaRika та Сергія Середи / ТСН


Співачка Анастасія Кочетова вийшла заміж / ТСН

До арки з тропічними рослинами та квітами наречена вийшла у розкішній мереживній сукні від італійського бренду Tina Valerdi. Вбрання MamaRika було у трендовому стилі бохо, що гармонійно дивилось на фоні екзотичних пейзажів. Водночас Сергій Середа постав на весільних фото у лляному костюмі, що складався зі штанів та камізельки. Наречені обмінялись клятвами босоніж на березі Сіамської затоки.

"Все минуло дуже романтично і дуже інтимно, я проридала всю церемонію. Після цього ми дуже зблизилися і наші стосунки стали ще більш трепетними та піднесеними. Прийшло усвідомлення, що потрібно берегти цей дар, який нам подарував Бог", – додала артистка.


Весільні фото MamaRika / ТСН

Вже після урочистої частини співачка MamaRika змінила вбрання на білосніжну мінісукню. З Сергієм Середою вона взяла участь у колоритній фотосесії. Окрім цього, новоспечене подружжя показало й досить пікантні кадри, зроблені в готельному номері.


MamaRika та Сергій Середа одружились / ТСН ​

На острові MamaRika зняла і чуттєвий кліп, у якому зізналась Сергію Середі у коханні. Трек Maemo вже підкорює мережу.

Дивіться кліп MamaRika до пісні Maemo: відео