Відомо, що Камалія не підстригла своє розкішне довге волосся, а приміряла перуку. Артистка вирішила, що такий імідж їй більше пасуватиме до різдвяного фото з чоловіком – пакистанським мільярдером Мохаммадом Захуром.

Читайте також: Камалія ввійшла до Книги рекордів України: яке звання присудили співачці

Для особливого знімка пара обрала святковий family-look. Мільярдер красувався поряд зі своєю дружиною у джинсах і червоному светрі зі сніжинками, а от Камалія позувала перед камерою у такому ж вбранні з новорічним малюнком. Образ артистка доповнила вечірнім макіяжем з акцентом на очі та аксесуарами.

Вже у дописі Камалія зізналась, що підготувала для прихильників сюрприз у вигляді короткого запису. Однак чим саме дивуватиме артистка підписників свого блогу – наразі невідомо.

Я підготувала для вас новий так званий новорічний український джингл для цього святкового сезону, який буде випущений у будь-який день. Будь ласка, потерпіть трішки,
– заінтригувала Камалія.

Раніше артистка демонструвала прихильникам результати цієї зйомки. На інших світлинах Камалія та Мохаммад Захур позувала зі своїми доньками – Арабеллою та Мірабеллою. Окрім цього, артистка показала прихильникам, як виглядає її новорічна ялинка.