Відома австралійська співачка Sia прокоментувала скандал з 33-річним голлівудським актором Шая Лабафом. Вона назвала зірку "патологічним брехуном" й розповіла про свій досвід стосунків з ним. Про це вона написала на своїй офіційній сторінці в твітері.

До теми Через насильство і зради: найгучніші розлучення 2020 року

Співачка заявила, що Шая Лабаф також свого часу образив її. Актор сказав, що неодружений, намагаючись затягнути її до ліжка обманом.

Мене теж емоційно образив Шая, патологічний брехун, який обманом затягнув мене в стосунки, які порушують подружню вірність, стверджуючи, що він холостяк,
– написала Sia.

Артистка також висловила співчуття його жертвам. Sia підтримала й співачку FKA Twigs. "Я вважаю, що він дуже хворий, і співчуваю йому та його жертвам. Просто знай, якщо ти любиш себе – будь в безпеці, тримайся подалі", – підсумувала співачка.

Що відомо про скандал з Шаєю Лабафом

Колишня дівчина актора, співачка FKA Twigs (справжнє ім'я – Талія Барнетт) подала позов до суду на актора за сексуальне насильство. Талія стверджує, що Шая застосовував фізичне та емоційне насильство й заразив її венеричною хворобою навмисно.

Співачка розповіла про неодноразові випадки побиття, зізналась, що екскоханий серед ночі починав її бити та різко душити. Шая Лабаф вимагав у Талії, щоб та сказала, що кохає його. Співачка зазначила, що їй було страшно жити з актором, бо він міг її застрелити: екскоханий тримав заряджену вогнепальну зброю біля ліжка.