Минулого року Адель шокувала індустрію заявою про свій вихід з музичного бізнесу. Тоді британська співачка вирішила повністю присвятити свій час синові і не давати більше концертів наживо. Втім, схоже на те, що зараз співачка вирішила змінити своє рішення. Про це вона сповістила на своїй сторінці в інстаграмі.

Цікаво Через 3 роки після прем'єри: Сергій Бабкін випустив кліп на легендарний хіт "Де би я"

Артистка оголосила, що 24 жовтня з'явиться в ефірі для Saturday Night Live (американського розважального шоу) та виступить там з концертом. Зірка зазначила, що бути на цьому шоу – її мрія.

Я так схвильована цим! І одночасно в такому жаху! Це буде мій перший концерт для Saturday Night Live. Я завжди мріяла зробити це, але ніяк не могла підібрати момент. Однак, чи зможу я знайти більш правильний час, ніж 2020-й?
– написала Адель.

Співачка зазначила, що це буде її перший виступ на телевізійному шоу за 12 років, адже востаннє вона з'являлась в телеефірі ще в 2008 році. Крім того, тоді в США тривала передвиборча кампанія, що частково зруйнувало кар'єру Адель там. За словами співачки, "коло замкнулося, і тому я не можу відмовити". Також артистка додала, що крім неї у шоу візьме участь хіп-хоп виконавиця H.E.R.