Сонячне затемнення відбудеться 20 квітня о 07:16 за київським часом. Подія відкриє перший коридор затемнень у цьому році. Кожна людина по-різному переносить такі явища. Комусь стає погано, а хтось – і взагалі ніяким чином не відчуває природних явищ. А що можна і не можна робити в цей день – підкаже 24 Канал.

До теми Сварки та конфлікти: сонячне затемнення принесе негатив у життя 3 знаків зодіаку

Що передбачає сонячне затемнення

Сонячне затемнення охоплює 2 види затемнення – повне і кільцеподібне. Вони змінюють один одного, залежно від того як тінь від Місяця рухається по поверхні Землі.

Переважно спершу гібридне затемнення стає кільцеподібним, пізніше – повним. Потім знову кільцеподібним. Подібні затемнення трапляються рідко: останнє відбувалось 8 квітня 2005 року. А наступне варто чекати аж у квітні 2041 року.

Що можна робити

Медитація – хороший спосіб проведення часу в період сонячного затемнення. Вона передбачає концентрацію на своєму диханні та внутрішньому спокої. Треба намагатися зупинити потік своїх думок і відключитись від реальності. Мета медитації – очистити свою свідомість.


Медитативна практика / Фото Pexels

Йога – ще один дієвий метод, який покращить самопочуття під час коридору затемнень. Цей вид діяльності дуже корисний для здоров'я. Це комплекс фізичних вправ, які покращують опорно-руховий апарат, розвивають м'язи й сприяють зміцненню імунітету.


Йога / Фото Pexels

Заняття творчістю. Сюди входить малювання, написання віршів, пісень, танці, вокал. Це може будь-яка діяльність, яка відкриває творчий потенціал людини. Така діяльність покращує настрій та стан людини, допомагає боротися з поганим настроєм.


Малювання / Фото Pexels

Молитва. Чудовий спосіб перебути сонячне затемнення під захистом Бога. Це пошук опори у Творцю, який завжди почує та допоможе. Не варто про це забувати.


Молитва / Фото Pexels

Що не можна робити

  • Дивитися на Сонце без спеціальних захисних засобів і спостерігати за затемненням неозброєним оком. Обов'язково треба одягнути протисонцеві окуляри, інакше це може негативно вплинути на зір людини.
  • У день коридору затемнення рекомендується скоротити до мінімуму фізичні й емоційні навантаження.
  • У цей період радять не приймати важливі рішення. Наприклад, звільнятися з роботи, завершувати стосунки, провокувати на конфлікт.
  • Починати якісь нові справи та робити плани на майбутнє.
  • Йти на ризик і приймати радикальні рішення. Воно може не виправдати себе.
  • Здійснювати великі фінансові операції, позичати в когось чи комусь гроші, оформляти кредити.
  • Вирушати в поїздки або далеко переїжджати. Удача не буде вашим супутником.
  • Вживати алкогольні напої. Це може підштовхнути вас до необдуманих дій.