Племінниця Софії Ротару нещодавно заінтригувала прихильників своїм статусом. Дівчина продемонструвала обручку, яку отримала від коханого чоловіка. Sonya Kay всіляко відмовлялася коментувати стосунки, лише стверджуючи, що її наречений не пов'язаний з шоу-бізнесом.

Читайте також: Sonya Kay виходить заміж: як виглядає обручка артистки

Знаменитість поділилася домашнім фото на сторінках соціальних мереж. На ньому 29-річна співачка із Чернівців постала у чоловічій футболці з форми української збірної з хокею і додала неоднозначний підпис.

А ви любите хокей так, як люблю його я?
– поцікавилася красуня у своїх шанувальників.

Також в одному з випусків програми "Ранок з Україною" Sonya Kay розповіла про різницю у віці в парі, але ім'я майбутнього чоловіка так і не розсекретила.

Він спортсмен, грає за збірну України з хокею. Я завжди дуже вболіваю і переживаю за нього. До речі, він молодший за мене! Напевно, це сімейне, оскільки мій батько також трохи молодше матері. У нас різниця у три роки, але це цілком нормально. Ми чудово ладнаємо, розуміємо одне одного, у нас спільні цілі і мрії,
– відверто зізналася виконавиця.

Sonya Kay стверджувала, що пропозицію одружитись коханий зробив несподівано після 5 місяців стосунків. Проте співачка вирішила погодитись і вже в червні 2020 року планує піти до вівтаря.