Як розповіла Sonya Kay у "Сніданку з 1+1", пропозицію одружитись її коханий зробив несподівано, після 5 місяців стосунків. Проте співачка вирішила погодитись і вже в червні 2020 року планує піти до вівтаря.

Читайте також: Реперка Нікі Мінаж вийшла заміж за скандального бойфренда-ґвалтівника

Це все сталося дуже швидко. Ми зустрічалися п'ять місяців і потім він мені зробив пропозицію, від якої я не змогла відмовитись,
– поділилась Sonya Kay.

Наразі співачка не розголошує імені свого майбутнього чоловіка. Відомо тільки, що він не належить до вітчизняного шоу-бізнесу. Не розкривала Sonya Kay і деталей освідчення, зазначивши, що все сталось швидко, "по-домашньому і дуже сентиментально".

Під час ефіру артистка показала свою обручку, яку їй подарував коханий. Ювелірний виріб можна побачити і на офіційній інстаграм-сторінці. Перстень зроблений у вигляді квітки, а пелюстки виготовлені із дорогоцінного каміння.

Що відомо про Sonya Kay?Змалку вокалістка зростала у творчій атмосфері. Її тіткою є знаменита Софія Ротару, однак порівнювати свою творчість з родичкою Sonya Kay не любить. Окрім цього, мама дівчини співала у відомому колективі "Черемош". З 2015 року Sonya Kay активно випускала треки, які одразу ж ставали хітами. Зокрема, артистці належать композиції "Слухай моє серце", "Зоряний саундтрек", "Обними меня", "Паралельний світ". Досі нічого не було відомо про особисте життя Sonya Kay, адже інформацію про романи вона не розголошувала.