Як відомо, перша серія сьомого сезону "Гри престолів" "Драконячий камінь" вийшла у США в неділю ввечері (вранці в понеділок за київським часом).

Читайте також: "Гра престолів": усе, що треба знати про сьомий сезон

"Шоу... виглядало ще більш приголомшливо, ніж завжди", – цитує ВВС Україна оглядача Independent.

Як зазначає Evening Standard, до кінця епізоду стало зрозуміло, що цього разу сцену відкрили для війни епічних масштабів.

Водночас, оглядач Digital Spy не був таким оптимістичним. Йому здалося, що перша серія місцями "трохи не досить вражала".

Також у серіалі з'являється новий персонаж, роль якого виконує володар "Оскару" Джим Бродбент.

І невелика роль дісталася співаку Еду Ширану. Артист грає солдата, який співає, і каже Ар'ї Старк, що ця пісня – "нова".

"Гра претолів", 7 сезон: актриса Мейсі Вільямс, Ед Ширан та режисер Джеремі Подесва

Daily Mirror написала, що цей епізод "міг би бути незграбнішим лише в тому разі, якби Ширан після нього підморгнув в камеру і сказав: "Можна придбати в усіх хороших магазинах".

Поява Ширана викликала у глядачів здебільшого негативну реакцію. У мережі писали, що не пробачать творцям серіалу Еда, а дехто навіть хоче, щоб персонажа Ширана швидше вбили, пише Time.

"Речі, які я не можу пробачити "Грі престолів", за рейтингом: 5. Убивство Марджері, 4. Вбивство Оберіна, 3. Криваве весілля, 2. Зґвалтування Рамсі, 1. Ед Ширан", – пише користувач Twitter.