Відома українська ведуча каналу "1+1" Соломія Вітвіцька потрапила в курйозну ситуацію. Під час прямого ефіру програми "ТСН" вона зняла туфлі та босоніж з'явилась в об'єктиві камери перед сотнями глядачів. На особистій сторінці в інстаграмі зірка пояснила інцидент.

Читайте також Ведуча "ТСН" Марічка Падалко відреагувала на інцидент із зубом у прямому ефірі

Чому Соломія Вітвіцька зняла туфлі посеред прямого ефіру

Для випуску програми "ТСН" ведуча обрала приталену сукню винного кольору довжини міді. Стримане вбрання вона довершила туфлями в тон на високих підборах. Схоже, таке взуття було вкрай незручним, адже в одному з епізодів Соломія Вітвіцька зняла його та вела ефір босоніж, сидячи за столом на високому стільці.

Як зізналась знаменитість, до таких хитрощів ведучі програм вдаються часто, проте вона не зважила на "підступний" стіл, який з'явився в оновленій студії "ТСН".

Забула і не взула. Нова студія, нові туфлі, високі підбори. Жінки часто під столом знімають туфлі з підборами. Казуси в прямому ефірі бувають часто, але не завжди помітні глядачам,
– виправдалась Соломія Вітвіцька.

Журналістка зізналась, що не очікувала такого шквалу повідомлень від прихильників, які все ж не залишили курйоз без уваги. Проте жодної критики ведуча не почула. Схоже, інцидент лише розвеселив глядачів. "Дякую за підтримку і розуміння! Жодного хейту. Ви мої крила", – написала Соломія Вітвіцька.

У коментарях ведучу підтримали десятки користувачів. "Ніколи б і не помітила", "А мені подобається. Так по-домашньому і відразу, наче, ближче до глядачів", "Так навіть цікавіше дивитися", "А я б не зауважила! Але я вас дуже розумію", "Це так життєво і зрозуміло", – зізнаються фоловери Вітвіцької.