Дружина знаменитого музиканта активно веде особистий блог на сторінках соціальних мереж. Саме тому про особливий стан Дженни Блек прихильники творчості Twenty One Pilots дізналися з інстаграму майбутньої матусі.

Читайте також: Міла Йовович приголомшила зовнішнім виглядом на останньому місяці вагітності

Впродовж всієї вагітності кохана Тайлера Джозефа ділилася зворушливими світлинами округлого животика. Судячи з усього, майбутній татко з особливою відповідальністю ставиться до народження первістка, адже, незважаючи на щільний графік, багато часу приділяє дружині при надії.

Зараз Дженна Блек перебуває на 8 місяці вагітності. Раніше вона зізналася прихильникам, що подружжя чекає на доньку. Проте розголошувати ім'я крихітки пара не стала. На світ перша дитина Тайлера Джозефа з'явиться у новому 2020 році. Про це дружина співака сповістила світлиною в обтислій чорній сукні, яка підкреслила її округлий живіт.

Восьмий місяць. 2020-й, давай зробимо Тайлера татусем,
– дотепно підписала фото Дженна Блек.

Нагадаємо, що під вінець закохані пішли ще 2015 року й вже тоді публічно зізнався, що хоче дитину. Проте Тайлеру Джозефу судилося стати татусем лише за п'ять років подружнього життя.