Про майбутнє поповнення в родині знаменитість оголосила в серпні минулого року. Зіркове подружжя чекає на донечку. Зараз з чоловіком вони виховують 12-річну Евер і 4-річну Дешіел, проживаючи у маєтку в Лос-Анджелесі. Проте для Міли Йовович материнство не завжди було схоже на казку.

Читайте також: Зірка "Венома" Мішель Вільямс вдруге стане мамою, – ЗМІ

Під час останньої вагітності два роки тому знаменита акторка втратила малюка. Тоді вона перебувала на п'ятому місяці на зйомках за кордоном і їй довелося зробити екстрений аборт після передчасних пологів. Це рішення виявилося надзвичайним емоційним потрясінням для Міли Йовович, яка вимушено зробила паузу в кар'єрі та більше часу приділила своєму здоров'ю й вихованню доньок.

Днями акторку разом з старшою донькою Евер та чоловіком Полом Андерсоном помітили під час прогулянки в Беверлі-Гіллз. Для проведення часу з родиною Міла Йовович обрала вільну футболку в смужку, широкі джинси та туфлі. Навіть на останніх тижнях вагітності зірка не збирається лишатися своїх материнських обов'язків та не забуває про фізичні активності.


Міла Йовович з донькою Евер / Instagram / @promiflash

На особистій сторінці в інстаграмі Міла Йовович неодноразово публікувала світлини, на яких усміхнена позувала в родинному колі. Вона натхненно прикрашала ялинку, готувала подарунки до Різдва та навіть відвідувала ковзанку з доньками. Очевидно, лише останні тижні вагітності даються зірці непросто.