73-річна Народна артистка СРСР Софія Ротару 5 грудня 2020 року виступила в Росії на зйомках "Пісні року". Про це зірка сама повідомила у своєму інстаграмі, поділившись фото та відео в Instagram-Stories.

До слова Українська співачка MARUV стала суддею на російському шоу

Через пандемію коронавірусу співачка довгий час не проводила концертів, але погодилась приїхати в Москву на "Пісню року". Ймовірно, що її запросив російський композитор Ігор Крутий. Але відповідно до заходів безпеки, всі артисти мали пройти тест на коронавірус.

На концерті Софія Ротару з'явилась у двох образах. Для першого вона вдягнула червону сукню з рюшами, у якій виконала відому українську пісню "Червона рута". Для іншого образу співачка приміряла чорні широкі штани та блузку із золотистою бахромою. Прихильники зустрічали Ротару оплесками і надсилали їй свої компліменти та побажання в соцмережах.


Софія Ротару на концерті в Москві / Instagram-Stories / @sofiarotaru.official


Софія Ротару на концерті в Москві / Instagram-Stories / @sofiarotaru.official

У концерті "Пісня року" взяла участь велика кількість скандальних виконавців та російських гастролерів. Серед них Ані Лорак, Таїсія Повалій. Фото з Софією Ротару поділився Філіп Кіркоров.

Варто зазначити, що вперше за довгий час Софія Ротару приїздила до Росії ще рік тому. Тоді вона також виступала на "Пісні року", але потрапила під шквал критики.