Зірка "Гри престолів" Софі Тернер та співак Джо Джонас публічно не оголошували про поповнення у родині, проте пара неодноразово потрапляла в об'єктив папараці, а про вагітність акторки у пресі говорять з лютого 2020 року. Видання TMZ повідомляє, що первісток пари вже з'явився на світ, а закохані стали батьками.

До теми Зірку "Гри престолів" Софі Тернер помітили з округлим животом: фото

Інсайдери запевняють, що малюк народився у середу, 22 липня, в пологовому будинку Лос-Анджелеса. Вдалось дізнатися навіть стать немовля – це дівчинка. Наразі ім'я крихітки залишається в таємниці, проте у ЗМІ припускають, що новоспечені батьки невдовзі зроблять офіційне зізнання й розкриють більше деталей.

Варто зазначити, що всього за тиждень до пологів Софі Тернер потрапила в об'єктив папараці й показала надзвичайно великий живіт, який підкреслювали чорні лосини. Вже тоді публіка встигла припустити, що зірка з дня на день стане мамою.

Близьке оточення пари раніше повідомляло, що майбутнє батьківство схвилювало рідних подружжя, проте як Софі Тернер, так і Джо Джонас не могли дочекатися народження дитини. Вони насолоджувалися підготовкою до поповнення у молодій сім'ї та багато часу проводили разом, влаштовуючи прогулянки навіть попри карантин. До слова, акторці подобався режим ізоляції, адже вона вважає себе інтровертом, а от музикант почувався як у в'язниці.

Нагадаємо, що Софі Тернер одружилася з 30-річним Джо Джонасом у Лас-Вегасі в травні 2019 року, а другу церемонію молодята провели через місяць у Франції.