У липні 2018 року у мережі розгорівся чималий скандал: голлівудський режисер Джеймс Ганн у 2008 році відверто насміхався з теми насилля. При цьому режисер обрав надто провокативний гумор. Дописи знайшли користувачі мережі, які по-новому оцінили їх зміст. Думки Ганна викликали шквал критики та заяв, що врешті призвели до звільнення режисера з Disney та Marvel.

Читайте також: Це непряме заохочення до аборту, – Вероніка Дідусенко зробила гучну заяву про "Міс Україна"

Після 2 місяців безрезультатних пошуків роботи Джеймс Ганн таки працевлаштувався. Як повідомляє The Hollywood Reporter, компанія Warner Bros. і видавництво коміксів DC найняли скандального режисера. За інформацією ЗМІ, Ганн повинен написати сценарій до нової частини фільму "Загін самогубців".

Наразі у компанії не анонсують, хто стане режисером кінострічки. Раніше цю роботу виконував Гевін О'Коннор, однак наразі він зайнятий зйомками драми "Торранс". Тому, ймовірно, скандальний Джеймс Ганн може знов зайняти режисерське крісло.

Хто такий Джеймс Ганн?
52-річний голлівудський режисер та актор, який досяг чималих успіхів. Зокрема, Джеймс Ганн працював над такими популярними кінострічками, як "Скубі-Ду", "Тор-2: Царство темряви" та "Вартові галактики". Однак чималим каменем спотикання для режисера стали його дописи у соцмережі Twitter, зроблені у 2008 – 2009 роках. Чоловік публічно насміхався з теми педофілії, ґвалтувань та насилля, зокрема, тероризму. За словами самого Джеймса Ганна, тоді він мав образ кіноматографічного провокатора, який підтримував і в мережі.