Як повідомляє Deadline, зйомки планують розпочати у січні 2021 року. Приблизну дату прем'єри поки не називають. Водночас у Netflix запевняють, що стрічка зможе підкорити кіноманів не тільки шаленим бюджетом, але й захопливою історією.

Дивіться також 10 найпопулярніших фільмів Netflix, які має побачити кожен любитель кіно

За сюжетом, агент ЦРУ Джентрі, якого більше знають за позивним "Сіра людина", буде протистояти своєму колезі Лойду. Методи стеження та боротьби в обидвох героїв кардинально відрізняються, тому передбачити їхні рішення неможливо. Фільм буде знятий за мотивами шпигунського роману Марка Гріні, який вже встиг стати бестселером.

Цікаво, що головні ролі у високобюджетній новинці Netflix отримали топові актори – Раян Гослінг та Кріс Еванс. Їхню схожість вже відзначили кіномани та припустили, що у новій стрічці боротьбу двох спецагентів один з одним побудують довкола цієї особливості.

Екранізувати книгу візьмуться брати Джо і Ентоні Руссо, добре відомі глядачам за стрічками Marvel. Відтак у світі вже очікують на вихід фільму "Сіра людина". А от творці захопливого бойовика вже оголосили, що планують зробити франшизу, яка, можливо, зможе стати конкурентом шпигунського проєкту про агента Джеймса Бонда.