Супермодель виглядає надзвичайно молодо на свій вік. Зірка 90-х плідно та сумлінно працює над собою у тренажерному залі. Активний спосіб життя та захоплення спортом дозволяють їй хизуватися звабливим тілом і подекуди викликати заздрість навіть у юних колег.

Читайте також: Джамала продемонструвала струнку фігуру: що допомагає зірці тримати себе в формі на гастролях

Сінді Кроуфорд досить часто публікує у своєму інстаграмі відео з тренувань. Їй під силу як йога, так і вправи з важкими гантелями. Своїм прикладом зірка намагається довести, що справа не в генетиці й везінні, а у бажанні. Навіть за відсутності спеціальних тренажерів можна працювати над своїм тілом.

Зараз знаменитість перебуває у відпустці в Малібу. Проте вона не лише тішиться сонцем та узбережжям океану на пляжах, а й займається спортом. Днями вона поділилася відео зі свого тренування. Модель влаштутвала пробіжку, одягнувши велосипедки та об'ємний світшот бордового кольору. Допомогли їй налаштуватися на роботу приголомшливі краєвиди та музика.

Сінді Кроуфорд досить часто мотивує шанувальників власним прикладом. Вона демонструє, що навіть у 53 можна мати струнке тіло, дбаючи про своє здоров'я як ззовні, так і зсередини.