Про це Гаррі розповів у своїй колонці на BuzzFeed.

Неприємний інцидент трапився у 2008 році, коли батько Гаррі – Річард – одного вечора в будинку Спейсі вчитувався в сценарій, Кевін постійно ставив свою руку на стегно хлопця, а згодом – і на промежину.

Читайте також: Колеги Спейсі з "Карткового будинку" звинуватили його у домаганнях


Гаррі Дрейфус, 2009 рік


Річард Дрейфус сьогодні

Читайте також: Секс-скандал із Кевіном Спейсі: Netflix припиняє співпрацю з актором

Це сталося ввечері, коли ми втрьох були у будинку Кевіна, репетирували татові репліки для п'єси. Мій батько нічого не бачив, і я не розповідав йому про це протягом довгих років,
– написав Дрейфус.

Після таких дій Спейсі, Гаррі пересів на інше місце, але Кевін продовжував це робити. Син знаменитого актора вирішив нічого не розповідати батькові, оскільки боявся його можливого конфлікту з Спейсі та скасування п'єси.


Гарві Вайнштейн (крайній зліва) і Річард Дрейфус (крайній справа)

"До того ж я не міг повірити, що він буде так поводитися просто перед моїм татом", – підкреслив хлопець.

До слова, Гаррі Дрейфус акторську кар'єру так і не побудував і знявся лише в одному короткометражному фільмі "Неповний любовний трикутник". Натомість, його ж батько Річард став лауреатом "Золотого глобуса" і "Оскара" та знявся в ряді популярних кінострічок.


Річард Дрейфус


Річард Дрейфус

Нагадаємо, навколо відомого голлівудського актора Кевіна Спейсі розгорівся гучний секс-скандал. Наприкінці жовтня він публічно оголосив, що є геєм. Після цього його колеги по серіалу "Картковий будинок" звинуватили його у домаганнях.

Творці серіалу, завдяки якому Спейсі знають за роллю Френка Андервуда, повідомили, що новий сезон "Карткового будинку" стане останнім, а зараз зйомки призупинили на невизначений період.