Про спільне рішення усієї сім'ї повідомила одна з сестер Кардашян – Хлої. Жінка пояснила, що зараз найважливіше думати про здоров'я та безпеку себе і рідних. Зазвичай святкування проходить дуже масштабно та дорого, а на захід запрошуються перші зірки Голлівуду та музичної індустрії.

До теми У синьому костюмі: Дженніфер Лопес позувала в яскравому вбранні на тлі новорічних декорацій

Для перегляду усіх фото гортайте праворуч

"Ситуація з коронавірусом виходить з-під контролю в Каліфорнії. Тому ми вирішили, що цього року не будемо влаштовувати різдвяну вечірку. Вперше з 1978 року ми не влаштуємо вечірку. Здоров'я та безпека понад усе! Необхідно серйозно поставитися до цієї пандемії", – написала блогерка.

Зокрема, цьогоріч шанувальники не побачать традиційної святкової листівки, яку сім'я Кардашян-Дженер щороку презентує напередодні Різдва. На ній завжди позують усі члени великої сімейки.

Нагадаємо, що раніше сім'я Кардашян-Дженнер також повідомляла про закриття свого реаліті-шоу "Сімейство Кардашьян (KUWTK)", завдяки якому і прославилась на весь світ. Останній двадцятий сезон повинен вийти на початку 2021 року. Також зазначимо, що за весь період пандемію у ЗМІ повідомляли про інфікування коронавірусом лише в одного члена сім'ї – чоловіка Кім Кардашян Каньє Веста.