Попри загальну сконцентрованість на важливості одруження, психологи виділили ще 7 таких же важливих етапів, які переживає кожна пара. Саме вони і стають підвалинами міцних стосунків, повідомляє Huffington Post.

Відновлення після першого серйозного розчарування

Коли ви перебуваєте на ранніх стадіях відносин, ви схильні дивитися на вашого партнера через рожеві окуляри. Проте зв'язок стає міцнішим у той момент, коли ви приймаєте реальну людину: таку якою вона є насправді, а не ідеалізований вами образ.

З часом ви розумієте, що ваш партнер не досконалий. Вчитися бути в стосунках з реальною людиною і сприймати реальність, а не фантазії є важливим етапом для пари,
– впевнені психологи.

Випробування кризою

Життя складається не лише з білих смуг, іноді на нашій дорозі трапляються справжні випробування. Спільне проходження через такі кризи робить стосунки сильнішими. За словами психологів, пережита біда зближує партнерів.

Прийняття того, що відносини це не завжди рівний розподіл

У нашому сприйнятті ідеальні стосунки – це рівний розподіл. Та ми не зажди зможемо отримувати стільки, скільки віддаємо. Іноді доведеться працювати за двох – хтось зможе захворіти чи втратити роботу. Та такий досвід також є хорошим випробуванням для стосунків, який здатний їх зміцнити.

Коли ви подбали про когось або дозволити комусь піклуватися про вас деякий час – це ознака реальної близькості,
– запевнили психологи.

Сміх під час сексу

Секс не завжди буває сексуальним. Іноді трапляються незручні, безглузді та неприємні моменти. Момент, коли ви навчитесь сміятися над такими незручностями, стане ще одним важливим етапом ваших стосунків.

Щирі вибачення за завданий біль

Навчитися вибачати та простити пробачення – важливий момент для побудови надійних стосунків. Ми можемо завдати емоційного болю партнеру як спеціально, так і не навмисне. Таке трапляється. Саме тому нам потрібно навчитись визнавати свої помилки.

Спільні звершення

Перша колективна робота – ще один етап стосунків. Ним може стати купівля домашнього улюбленця, ремонт квартири чи будь-який інший спільний проект.

Почуття виконаного обов'язку і колективної роботи, що є результатом складного обміну досвідом, зміцнює зв'язок подружньої пари,
– впевнені психологи.

Прийняття партнера у найгіршому стані

Коли ви побачите свого партнера у момент падіння, і при цьому все ще захочете бути з ними, тоді ви переконаєтеся, що це і є справжнє кохання.

Читайте також: Вчені довели – різний вік може серйозно вплинути на стосунки