Відвертий кадр з'явився в інстаграм-профілі зірки й викликав справжній резонанс. Впродовж карантину Слава Камінська публікувала переважно родинні фото, проте після тривалої паузи все ж показала спокусливий образ.

До теми Через ліжко мене на екран не взяли: Слава Камінська пригадала першу еротичну зйомку

Зірка позувала на парковці поряд з розкішним автомобілем. На ній було мінімум одягу, проте принади свого тіла знаменитість прикрила. Слава Камінська одягла чорний комплект білизни та панчохи. Відверте декольте, яке приголомшливо виглядало у бюстгальтері, та тонку талію вона приховала довгим шкіряним плащем з поясом.

Учасниця гурту "НеАнгели" постала з довгим світлим волоссям і яскравим макіяжем з масивними стрілками та насиченими червоними губами. Слава Камінська жартівливо прокоментувала еротичне фото: "У песимістки чашка наполовину порожня. В оптимістки чашка наполовину пуш ап".

Прихильники не скупилися на компліменти зірці й лише за кілька годин оцінили допис понад 20 тисячами вподобань. Вони захоплювалися не лише тілом Слави, а й її сміливістю демонструвати такі відверті фото зі зйомок.