Але різка відмова від занять спортом користі вам точно не принесе. Навіть більше, відмова від спорту може негативно позначитись на вашій фігурі та здоров'ї.

Читайте також: Чому не можна займатись спортом ввечері: висновок лікарів

Вам захочеться фаст-фуду

Тренування в залі або заняття будь-яким видом спорту тісно пов'язані із правильним харчування. Саме в такому тандемі у вас є всі шанси досягти бажаного результату. До того ж, при регулярних фізичних навантаженнях у вас не часто виникатиме бажання поласувати піцою, а навпаки, вам захочеться більше здорової їжі. Коли ж ваші тренування різко завершаться, то скоріш за все у вашому раціоні з'являться цукерки, чіпси тощо. А це, в свою чергу, позитивно на вашу фігуру не вплине.

Може з'явитися безсоння

Фізичні навантаження позитивно впливають на ваш сон. Після їх припинення, ви будете довго лежати в ліжку і не зможете заснути. А це все через надлишок енергії, яку ви витрачали на спорт.

Люди, які регулярно займаються спортом, міцно сплять та будуть більш бадьорими протягом усього дня. Хіба це не причина ходити на тренування

Травмування

Чим більше ви тренуєтеся, тим сильнішим стають ваші м'язи – без фізичних навантажень вони просто деконструюються, втратять гнучкість і силу. Це в свою чергу призведе до отримання побутових травм. Наприклад, може боліти спина, якщо ви піднімаєте щось важке, або ноги, якщо ви пройдете довгу дистанцію.