Влітку цього року ЗМІ сколихнула новина про одруження зіркового ловеласа Брукліна Бекхема. Після дев'ятимісячного роману він освідчився 25-річній акторці Ніколі Пельтц. Закохані вже готуються до двох грандіозних весіль у Великобританії та США. Зіркова мати нареченого Вікторія Бекхем, яка пошиє весільну сукню для обраниці сина, вперше висловилась про вибір нащадка. Стосунки з Ніколою Пельтц вона прокоментувала в шоу Lorraine.

До теми Бруклін Бекхем вирішив стати моделлю, – ЗМІ

Вікторія Бекхем про наречену Брукліна

Раніше в пресі припускали, що в Ніколи Пельтц і Вікторії Бекхем чудові стосунки. Адже дівчина часто з'являлась у речах з нових колекцій дизайнерки, була гостею всіх родинних свят та зав'язала дружбу з молодшою сестрою бойфренда 9-річною Гарпер. Тепер Вікторія Бекхем особисто підтвердила, що в захваті від обраниці старшого сина.

Вона прекрасна дівчина, дуже мила, добра. Ми й мріяти не могли, що Бруклін зустріне настільки чарівну, приємну леді. Тому ми дуже-дуже щасливі. Ми любимо її,
– поділилась дизайнерка.

Однак Вікторія Бехкем поспішила заявити, що прийняла б будь-який вибір Брукліна, адже головне, щоб поряд з дівчиною він почувався щасливим. За словами зірки, для хлопця, який так легко закохувався і заводив нові романи, було надзвичайно важливо знайти свою людину.

"Для Брукліна було дуже важливо знайти свою половинку і леді, з якою він хоче провести все життя. Особливо в цей непростий час, коли навколо так багато непевності і смутку", – наголосила Бекхем.

Більше про стосунки та підготовку до весілля Брукліна Бекхема і Ніколи Пельц читайте тут.