Театральний захід "Сім", який проводитиметься у форматі open-air, всі охочі зможуть відвідати з 7 по 13 червня. Це повідомила пресслужба проєкту. На вечорах на сцені зіграють найкращі сім театральних колективів. Також актори виконають сім видовищних вистав, об'єднаних тематикою "семи питань до себе".

Також читайте Як змінився Київ за 100 років: цікава добірка фотографій

Проєкт "Сім" спрямований на те, щоб допомогти глядачам пізнати себе, а каталізатором цього пізнання повинне стати театральне мистецтво. Організатори заходу зазначають, що його концепція полягає у пошуку відповідей на болючі питання, якими соціум загадується щодня: самореалізація, життя в моменті, гармонія в стосунках з іншими людьми, а також пошук власного місця у світі, що стрімко змінюється кожного дня.


Запуск театрального проєкту "Сім" / Фото пресслужби заходу

Тему пізнання самого себе керівники проєкту обрали не просто так. Пандемія сколихнула весь світ і змусила кожного з нас замислитись над своїм майбутнім.

"Проєкт "Сім" – це спосіб пошуку себе та спроби призупинитись у шаленому потоці постійної гонки. Наші резиденти – це люди переважно з IT. Чого їм не вистачає найбільше? Часу, вони завжди в потоці. Але я певен, життя складається з того, де знаходиться фокус твоєї уяви. Хтось розумний казав, що ми бачимо речі не такими, які вони є, а такими, якими є ми. Щоб краще зрозуміти себе і світ навколо, ми пропонуємо перервати безперервні коли, адженди і зуми для найважливіших зустрічей – зустрічей з собою. Щоб зрозуміти, а чи дійсно ти інвестуєш свою увагу в те, що тобі по-справжньому важливо?"– поділився керівний партнер UNIT.City Костянтин Євтушенко.

Організатори "Сім" зазначають, що подія пройде згідно з усіма карантинними нормами і обмеженнями, у нещодавно відкритому амфітеатрі парку UNIT.City. Перед пошановувачами сучасного театрального мистецтва виступатимуть лише найталановитіші українські театральні колективи. Кожен з них обрав особливу виставу, яка змусить глядача затамувати подих.

У проєкті візьмуть участь:

— 7 червня, 20:00, "Лавр", Майстерня Лєни Лазовіч.

— 8 червня, 20:00, "Механічний Апельсин", Дикий театр.

— 9 червня, 20:00, "Ніколи не дзвони мені, Кохана", театр "Чорний квадрат".

— 10 червня, 20:00, "Білка, яка прожила 100 років", Київський академічний театр "Золоті ворота".

— 11 червня, 20:00, "Сім розгніваних джентльменів", театр "Актор"

— 12 червня, 20:00, "Усі найкращі речі", Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра

— 13 червня, 19:30, "Швейк", Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка.