Мікрохвильова піч належить до тих сучасних приладів, без яких важко уявити наш побут. Тому що в ній можна підігріти дуже багато різних продуктів. Втім, є й такі, які не рекомендовано туди ставити. Про що йдеться – підкаже 24 Канал.

Дивіться також Ви навіть не здогадувались: яку річ в будинку обов'язково треба чистити навесні

Які продукти заборонено гріти у мікрохвильовці

Хоча мікрохвильовки вважаються доволі безпечними для використання приладами, є деякі продукти, які не можна в ній гріти. Зокрема:

Забороняється ставити туди яйця в шкарлупі, тому що під час нагріванні в мікрохвильовій печі вони можуть вибухнути.


Яйця / Фото Agrotimes

Не рекомендується гріти заморожені продукти в металевому упакуванні, оскільки в такому вигляді вони можуть спричинити пошкодження у приладі.


Металеве пакування / Фото Ukrhealth

Фрукти та овочі з твердою шкіркою, такі як картопля, яблука, груші та цитрусові не радять гріти у мікрохвильовці. Це пояснюється тим, що під час нагрівання вони стають м'якшими, відповідно шкірка може розірватися або збільшитися.


Огірки / Фото Canva

Також треба бути обережним із гострими приправами. Адже вони можуть випаровуватися та виходити з мікрохвильовки разом з парою, що може викликати подразнення очей та дихальних шляхів.


Карі / Фото Вікіпедія

Пластикові контейнери – не найкращий варіант для розігрівання у приладі. Йдеться про ті, які не позначені як безпечні для мікрохвильової печі. Тому що під час нагрівання вони можуть розплавитися та випускати токсичні речовини.


Пластиковий контейнер / Фото Cabareservice

М'ясо з кістками не радять гріти у мікрохвильовці. Адже кістки можуть нерівномірно розігрітися та створити небезпечні гарячі ділянки в м'ясі.


М'ясо з кістками / Фото Tmyasa

Поганою ідеєю буде ставити у піч герметичні контейнери. Вони можуть вибухнути під час нагрівання, оскільки не можуть випускати пару.


Герметичні контейнери / Фото Plast