Рослини, які посаджені один біля одного можуть впливати по-різному. Хтось комусь шкодить, а хтось – навіть й дуже корисний. Тож важливо дізнатися, що посадити біля малини для гарного врожаю.

Ви пропустили Півонії щедро зацвітуть, якщо використати ці 6 засобів

Вдалі сусіди для малини

Яблуня – прекрасне дерево, яке ідеально підходить для малини. Вона допомагає позбутися хвороб та шкідників у цієї ягоди. Але садити варто так, щоб дерево яблуні не затіняло кущі малини. Тому його треба садити на відстані 4 – 5 метрів, а менші – на 2 метри.


Яблуня / Фото Ukr.media

Чорна смородина – ще один вдалий сусід для малини. Вона виділяє спеціальні речовини, які захищають малину від грибків та зміцнюють її здоров'я. Смородину треба саджати на відстань 1,5 – 2 метри від малини. Тоді вони не будуть заважати одна одній, а ви зможете безперешкодно доглядати за насадженнями.


Чорна смородина / Фото "Зелена садиба"

Ожина – дуже схожа ягода на малину, тільки вона чорного кольору та відрізняється смаком. Дуже добре їх посадити разом, бо за ними треба здійснювати майже однаковий догляд.


Ожина / Фото Seeds

Бузина червона або гроновидна, яка росте кущами або низькими деревами. У їхньому складі є такі компоненти, які позитивно позначаються на розвитку малини. А також на бузину злітається багато бджіл-запилювачів. Тож це збільшує урожай малини в рази.


Бузина червона / Фото "Фермер"

Пряні трави – будуть тільки на благо рожевій ягоді. Це може бути базилік, майоран, петрушка. Вони захищатимуть малину від стеблової мухи й малинового жука.


Майоран / Фото "Рослиновід"