Ще у січні 2020 року журналісти західних ЗМІ вперше заговорили про роман Ембер Герд та Б'янки Бутті. Кінорежисерка не є публічною особою, тому про неї відомо небагато. Однак всі інсайдери зізнались, що Б'янка вже кілька років бореться з раком грудей, тому Ембер Герд підтримує її під час лікування. Та недуга, за даними таблоїду Us Weekly, тільки зблизила жінок.

Дивіться також: Щаслива Ембер Герд вперше здійснила публічний вихід зі своєю дівчиною

Ембер в порядку і щаслива як ніколи раніше. Вона відчуває, що може довіряти Б'янці. Вони проводять багато часу разом,
– розповіли інсайдери.

Цікаво, що обидві зірки не приховують почуттів одна до одної. Дівчата вже здійснили публічний вихід разом, тримаючись за руки. Сталось це за тиждень після того, як у ЗМІ заговорили про їхній роман. Ембер Герд та Б'янка Бутті долучились до акції протесту, що проходила у Лос-Анджелесі. Обидві зірки – запеклі феміністки, тому публічно виступили за рівність прав у суспільстві.


Акторка Ембер Герд з новою обраницею / Just Jared

Інсайдери припустили, що саме Марші за права жінок і зблизили голлівудських красунь. Роман Б'янки Бутті та Ембер Герд починався з дружби та стрімко переріс у щось більше. Друзі акторки анонімно заявили, що нарешті Ембер перебуває в гармонійних стосунках, які тільки допомагають їй налагодити своє життя.

"Ембер не намагається встановлювати будь-які межі. Вона почувається комфортно, коли цілує Б'янку у публічних місцях та тримає її за руку. Вони починали все як друзі, але ці стосунки швидко переросли у щось більше", – додав інсайдер.