Голлівудська акторка після гучного розриву стосунків з Джонні Деппом неодноразово розпочинала стосунки з іменитими чоловіками. Проте після невдалих спроб побудувати міцний союз, Ембер Герд повернулася в жіночі обійми.

Читайте також: Батько Ембер Герд погрожував застрелити Джонні Деппа під час їхнього розлучення

На сторінках видання Daily Mail з’явилися провокативні фото зірки з 38-річною Б'янкою Бутті. Жінка теж пов’язана з кінематографом та впродовж чотирьох років бореться з раком молочної залози.


Б'янка Бутті / Instagram / @buttibeatsit


Б'янка Бутті / Instagram / @buttibeatsit

У Каліфорнії дівчата покинули розкішний готель та відправилися на прогулянку містом раритетною автівкою Ford Mustang, якою Ембер Герд кермує після розлучення з голлівудським актором. Судячи з фото між жінками панують романтичні стосунки, а їхні публічні палкі обійми та поцілунки свідчать про те, що у цих почуттів є майбутнє.


Ембер Герд з Б'янкою Бутті / Daily Mail


Ембер Герд з Б'янкою Бутті / Daily Mail

Варто зазначити, що на промовистих кадрах Ембер Герд зображена з гіпсом на лівій нозі. Наразі невідомо, що трапилося з акторкою, проте поряд з Б'янкою Бутті проблеми зі здоров’ям стають для неї другорядними.

Нагадаємо, що судова тяганина між колишнім подружжям триває дотепер. Джонні Депп подав позов проти ексдружини Ембер Герд за зіпсовану репутацію, адже вона нібито зраджувала чоловіка впродовж всього шлюбу. У той час акторка звинуватила його в фізичному насильстві, яке Джонні Депп завдавав їй під дією алкоголю та наркотиків, й відсудила у знаменитості сім мільйонів доларів.