Залишатися вдома протягом тривалого часу важко. Особливо, якщо людина звикла до активного та насиченого життя. Проте у всьому варто бачити позитивні сторони. Перебуваючи на карантині, можна зробити ті справи, які завжди відкладали на потім або ж навчитися чомусь новому. Наприклад, Шерон Стоун виявила у себе талант до малювання.

Читайте також: Зірки запустили флешмоб у час карантину: Я залишаюсь вдома заради...

62-річна знаменитість не сумує на карантині, а відкриває для себе щось нове. Зірка показала прихильникам першу картину, яку намалювала сама. Вона зобразила рожеві піони, які вийшли дуже реалістичними.

Я закінчила свою першу картину. Дуже рада! І це навіть схоже на щось, у чому я вбачаю прекрасне. Пробуйте робите те, що колись не вміли. Це був мій перший крок у вивченні чогось. Сподіваюся, ви займаєтеся тим, що вам подобається. Сподіваюся, ви в безпеці і доброму здоров'ї
– каже у відео акторка.

Зазначимо, станом на 25 березня у всьому світі зафіксували 435 366 випадків захворювання на коронавірус. Серед них підтвержено 19 618 смертей. 111 870 людям вдалося одужати. В Україні підтвердили 113 випадків Covid-19, з яких 4 – летальні. Один пацієнт одужав. Також карантинні заходи продовжили до 24 квітня. Громадян закликають залишатися вдома, щоб зменшити ризик інфікування.


Правила, які можуть врятувати життя / Інфографіка 24 каналу