Стильна зйомка Шерон Стоун

Як він зізнався в інстаграмі, культова актриса Шерон Стоун позувала у його крислатому капелюсі. Аксесуар став головним в образі голлівудської красуні та ефектно дивився на чорно-білому кадрі. Окрім цього, Шерон Стоун приміряла мереживну сукню з поясом від Tom Ford, яка виглядала розкішно у зйомці в стилі вестерн.

Цікаво Шерон Стоун зізналась, на що пішла заради ролі в еротичній стрічці "Основний інстинкт"

Атмосферності обкладинці Vogue додали коні та моделі, які перевтілились у ковбоїв. Таку концепцію вже оцінили глядачі, які засипали знімки компліментами.

Вже на інших кадрах Шерон Стоун позувала без аксесуарів від Руслана Багінського. Актриса приміряла чорні елегантні вбрання, а на одному знімку позувала у червоній балахонній сукні.

Які знаменитості одягали вироби Багінського

Шерон Стоун – не єдина знаменитість, яка приміряла капелюх від Руслана Багінського. Український дизайнер добре відомий за кордоном, а його вироби давно є в гардеробі найрозкішніших модниць світу. Зокрема, аксесуари модельєра полюбляють приміряти Ізабель Гулар, Мадонна, Ірина Шейк, Майлі Сайрус, Тіна Кунакі, Саша Лусс, Кеті Перрі, Кайя Гербер, Сальма Гаєк, Белла Хадід та інші. У захваті від виробів Руслана Багінського і перша леді Олена Зеленська.