Про це повідомляють на Variety.

Справа в тому, що в серіалі йдеться про дівчину-підлітка Петті (Деббі Райан), яка після тривалих знущань однокласників через надмірну вагу починає худнути і згодом всім мстить за спричинений біль.

Читайте також: Мені не соромно показати своє тіло: модель Кендіс Сванепул засудила бодішеймінг

Понад 100 тисяч осіб підписали петицію на сайті Change.org з вимогою скасувати випуск серіалу. За словами організаторки петиції – активістки Флоренс Гівен, цей серіал показує, що лише при стрункій фігурі жінка може досягти успіхи чи отримати прихильність від чоловіків.

Вже давно жінкам і молодим вразливим дівчаткам кажуть, що популярність, наявність друзів і увагу чоловіків можна отримати тільки зі струнким тілом. Цей серіал повинен бути скасований. Збиток, пов'язаний з випуском цієї стрічки, буде набагато гірший, підступніший і зловісніший для дівчаток-підлітків, ніж для компанії Netflix, яка пропустить комерційну вигоду,
– йдеться в заяві активістки.

Водночас, акторка серіалу Деббі Райан закликає не робити передчасних висновків і дочекатися спочатку виходу серіалу. Вона коментує, що хоч головна героїня схудла, однак це не принесло їй щастя, а також, що цей серіал піднімає безліч інших важливих тем, таких як прийняття власного тіла та булінг.

Ненаситна: дивитись відео трейлеру онлайн