Кендіс зазначила, що світ сьогодні занадто вибагливий до жінок. За її словами, майже через два тижні після народження хлопчика Аріеля вона має право дозволити собі не бігти відразу у спортзал, а насолодитись материнством.

Читайте також: Модель Кендіс Сванепул вперше показала фігуру після народження сина: фото

"Це я через 12 днів після народження мого сина. Якщо ви хочете сказати щось погане, подумайте ще раз. Мені не соромно показати своє тіло, я пишаюся ним. Я виношувала сина 9 місяців і думаю, що заслужила мати невеликий животик. Або це все тому, що я модель? Зрозумійте, ми такі ж люди і теж хочемо насолоджуватися пляжним відпочинком.

Я не буду ховати живіт тільки тому, що у деяких людей нереалістичні уявлення про стандарти краси. Суспільство часом буває таким жорстоким... Люди, давайте будемо добрішими один до одного!", – прокоментувала свої розповсюджені в мережі знімки Кендіс Сванепул.


Кендіс Сванепул звернулась до підписників в Instagram-Stories

У своїх Instagram-Stories модель Ельза Госк також підтримала свою колегу Кендіс, тим самим теж засудивши бодішеймінг.


"Ангел" Victoria's Secret Ельза Госк підтримала свою колегу

Нагадаємо, що 29-річна модель вдруге стала мамою 19 червня. Модель та її партнер Херманн Николи виховують старшого сина Анака, який з'явився на світ у жовтні 2016 року.

Що таке бодішеймінг? Явище бодішеймінгу виникло декілька років тому з швидким розвитком індустрії краси та з розвитком соціальних мереж. Воно означає критику інших людей за особливості зовнішності, що виходять за межі загальноприйнятих стандартів краси.