Про це повідомляється на сторінці Управління туризму и промоцій КМДА у Facebook. Відомо, що над кіновиробництвом міні-серіалу "Чорнобиль" із 5 епізодів працював американський телеканал HBO та британський Sky. Перші серії уже можна переглянути у вільному доступі.

Читайте також: Від Київського моря до спальних районів Вільнюса: де знімали серіал "Чорнобиль" від HBO

Автори обговорюють можливе продовження міні-серіалу "Чорнобиль" на шостий документальний епізод.

Творці міні-серіалу "Чорнобиль" обговорюють можливість повернутися до Києва та Чорнобильської зони щоб зняти 6 епізод – документальну серію, про те, як виглядає Чорнобильська зона 30+ років після катастрофи і взяти інтерв‘ю зі свідками аварії на ЧАЕС,
– йдеться у повідомленні.

До слова, що після виходу 4-го епізоду творців серіалу звинуватили у плагіаті однієї з п'єс українсько-німецького драматурга Павла Ар'є, проте ті виправдовуються, що ніколи до цього не чули про творчість українця.

Читайте також: Серіал "Чорнобиль" 5 серія – трейлер та сюжет фінальної серії

Що відомо про серіал "Чорнобиль"?П'ятисерійний британо-американський міні-серіал, що висвітлює екологічну катастрофу в Україні – вибух енергореактора у Чорнобилі у 1986 році. Події сюжету розгортаються після вибуху реактора на Чорнобильській атомній електростанції. Фінальна серія вийшла 3 червня. В Україні її побачили наступного дня – 4 червня.