Свою публікацію-привітання Сергій традиційно розмістив на сторінці у Facebook.

Читайте також: День працівників радіо, телебачення та зв'язку: підбірка найепічніших курйозів у прямому ефірі

З Днем радіо, телебачення і зв'язку, колеги! Усім хороших ефірів та високих рейтингів! В професійне свято, як годиться, на знімальному майданчику. Люблю, коли Новий Рік раніше, ніж у всіх!,
– поділився привітанням з користувачами Притула.

До слова, кар'єра журналіста в Сергія Притули розпочалась ще у 1998 році, коли він пройшов кастинг на посаду радіоведучого в ефірі "Радіо Тернопіль 106.1 FM" під псевдонімом "Сірий". У 2004 році він став ведучим програми "Було ваше, стало наше", у 2005 році переїхав у Київ і приступи до роботи в столичній радіостанції "Music-радіо".

Паралельно з роботою на Новому каналі Сергій працював над радіопроектами на радіо: "Вишнева 20-ка" на "Люкс FM" і "Файна Юкрайна" на "Наше радіо". З 2006 по 2009 рік працював в українському "Камеді клаб"; 2008 рік – ранковий ефір з Олександром Педаном та Ольгою Фреймут; з 2012 – ведучий у програмі "Хто зверху?"; у 2013 році – ведучий у "Педан-Притула шоу".


Сергій Притула

З березня 2014 – ведучий телешоу "Страсті за Ревізором"; з 2015-го – працює над шоу "Суперінтуїція" на "Новому каналі"; з 2016-го – ведучий телеверсії "Вар'яти-шоу" та безпосередній її учасник. Незважаючи на великий професійний досвід Сергія у журналістиці, це ще не весь список його досягнень.