Ведучий часто ділиться своїми думками на сторінці у Facebook або в інтерв’ю для інших журналістів.

Про ситуацію в Україні

Одним з таких випадків трапилась ситуація, коли у липні 2016 року Сергій розкритикував комунальне підприємство міста Києва, яке позрізавши гілки з дерев, не здогадалися їх прибрати. За його словами, дерево у дворі, де мешкає Притула, пошкодило машину. Відповідно, було прийнято рішення його спиляти, але комунальники вирішили окрім одного дерева заодно спиляти ще й гілки в інших деревах.

Читайте також: Чого в цій країні все через ж*пу: Притула нещадно розкритикував комунальників

Сергій різко висловився щодо цієї ситуації, адже зрізане гілля закрило більшу частину тротуару та перешкоджало пересуванню жителям двору.

Також нещодавно Притула розповів, як під час польоту рейсом Київ-Львів на українських авіалініях МоторСіч він взяв до рук газету, яку поширюють авіалінії. Він був шокований, адже натрапив на таке собі "ватне чтиво".

За його словами та прикріпленими фото в газеті розміщували матеріали на такі теми як "і "Волинская рєзня", і "бессмертний полк", і "територія України, яка нєот'ємліма часть Росії", і "антисоветскіє актівісти" (антісовєтскіє актівісти, Карл!!!), і раскольнікі з Київського патріархату!".

Про церкву

Весною 2017 року також трапилась курйозна ситуація, коли Сергій Притула під час Великого посту вирішав піти на сповідь та причастя до однієї з церков. За словами шоумена Сергія Притули, що в нього склалось враження, що коли приходиш в церкву до сповіді, то замість цього потрапляєш на "кастинг правильності перебування у храмі".

Сергій розповів про настирливі поради парафіян церкви, як йому поводитись під час різних процесій, на що він теж емоційно висловився у мережі.

Про волонтерство

Сергій Притула відомий не лише своїми задатками шоумена. З початку розгорнення АТО на сході України, Сергій активно приймає участь у волонтерстві, забезпечуюючи військових необіхдним спорядженням. Тому частина публікацій на його офіційній сторінці в мережі часто присвячена як не звітнім повідомленням, то яскравим коментарям щодо абсурдності або ж похвали ситуацій, які відбуваються у зв'язку з його благодійною діяльністю.

В одній з публікацій дописувачка звернулась до Сергія Притула із бажанням бачити його або ж у Міністерстві оборони України, або у президентах. На що розгорнулась палка дискусія між Сергієм та його шанувальниками.

Притула запевнив жінку та інших коментаторів, що такого писати не варто, бо це ставить його у дурне положення і нівелює роботу офіцерів з Міноборони. Також він додав, що схожі тези є дуже оманливими, згадавши випадок про Володимира Зеленського після конфліктної ситуації в Юрмалі, до якої раніше шанувальники серіалу "Слуга народу" хотіли бачити Володимира президентом.

Також в одному з телеінтерв'ю Сергія запитали про його волонтерську діяльність та нагороди, які він отримав за три роки допомоги на фронті. Шоумен розповів, що хороший волонтер дійсно корисний на своєму місці, але якщо він лізе в політику, він відразу ж перетворюється на радника президента чи прем'єр-міністра, через що його не так адекватно сприймають люди, бо влада в державі апріорі завжди "погана".

Окрім спогадів про перші місяці війни та серйозні бої на сході України, він емоційно відреагував на запитання про нагороду "Народного Героя", яку йому, як волонтерові, вручили за допомогу українським військовим.

Читайте також: Це найгірша нагорода, яку б я бажав у житті, – Притула емоційно розповів про волонтерство

Про Євробачення

Під час міжнародного пісенного конкурсу Євробачення-2017 року в Україні неодноразово виникали конфлікти та скандали. Одним із таким випадків став і коментар радіоведучого DJ Паші, який наголошував, що Сергій не годиться у ведучі фіналу пісенного конкурсу. За його словами, Сергій, який веде програми українською мовою, не можуть гарантувати його ідеальний рівень англійської на самому фіналі конкурсу. На що Сергій написав свою відповідь на заяву DJ Паші з оркомітету Євробачення-2017.

У своєму дописі Сергій наголосив, що серед 150 відомих ведучих України виділили лише трьох остаточних та його, який навіть не брав участі у кастингу. А щодо мови ведення конкурсу, Притула також додав, що після такого конфлікту медіа-спікер Євробачення-2017 Павло Шилько, озвучив нову версію, що шоумен англійською так жартувати не зможе, як українською. Незважаючи на те, що Сергій веде безліч корпоративних заходів англійською.

А в той час, коли у фіналі Євробачення-2017 під час виступу Джамали на сцену вибіг оголоний пранкер Віталій Седюк, Сергій неабияк обурився. У своєму дописі Сергій пригадав своє знайомство з Седюком, коли той 10 років тому прийшов проходити практику в програму "Підйом" на "Новому каналі".

Шоумен описав пранкера, як ідеального практиканта-журналіста. Проте хлопець показав себе на корпоративній вечірці зовсім з іншої сторонни, який забагато "хильнувши", "почав бездарно залицятись до "новоканальських" красунь і, коли спіймав облизня, облив одну водою з пляшки". Після чого Седюк підійшов до Притули і запропонував піти "бити Педана".

А коли ганебна ситуація трапилась на виступі Джамали, Сергій не втримався і зазначив, що на корпоративі мало було йому надавати кулаків по голові.

Шукай натхнення та мотивацію у нашому Instagram