Про це вона розповіла в інтерв’ю для Hollywood Reporter.

За її словами, суспільство сьогодні диктує вже нові умови для телебачення. Щоб перезняти знаменитий серіал "Секс і місто", потрібно вже відбирати на кастингу не лише чотирьох білошкірих жінок як в оригінальній історії, а абсолютно інтернаціональних актрис. Якщо більшість проектів і вдавались до такого кроку для перезапуску, то, на думку Сари, серіалу "Секс і місто" це не допоможе.

Читайте також: Ювілей у "Секс і місто": як змінились героїні серіалу за 20 років

"Це було б радикально і цікаво. Але прикинутися, що це той же серіал, вже не вийде. Перезапуском це вже не назвеш.", – заявила Паркер.

Вона додала, що в Нью-Йорку вже давно панують інші світоглядні позиції. Глядачам цікаво було би поглянути, як змінилось життя в мегаполісі, але для цього варто створювати зовсім інший проект, не дотичний до оригінальної стрічки.

Варто додати, що в разі можливого виходу стрічки, одна з героїнь фільмів та серіалу Кім Кетролл, ймовірно, відмовиться від зйомок, оскільки декілька місяців тому вона залишала в мережі неоднозначні заяви про незрозумілу ворожнечу з екс-колегою по знімальному майдачинку Сарою Джесікою Паркер.

Чим відомий серіал "Секс і місто"?Американський серіал телеканалу HBO отримав величезний успіх, випустивши з 1998 до 2004 року шість повноцінних сезонів. У стрічці показано життя чотирьох подруг Керрі, Саманту, Шарлоту і Міранду, які незважаючи на різні професії та власний темперамент шукають своє щастя у Нью-Йорку. Постійні розмови героїнь серіалу про секс, чоловіків та швидкоплинність світу глядачі з усього світу переглядають ще досі в мережевих ресурсах. Серіал отримав шість премій Еммі, вісім Золотих глобусів та інших 36 нагород.