61-річна Кім Кетролл опинилася в центрі уваги через відмову зніматися в черговий частині серіалу "Секс і місто" (Sex and the City), що призвело до загострення відносин з колегою по культового серіалу Сарою Джесікою Паркер.

Читайте також: Кім Кетролл із "Секс і місто" зізналась, що їй завадило народити дітей

Під час ефіру британського ток-шоу Life Stories з Пірсом Морганом розповіла про причини такого рішення та стосунки між акторками. За словами Кім, вона ніколи не була близькою з Сарою Джесікою Паркер, Крістін Девіс і Синтією Ніксон.

Ми ніколи не були друзями. Ми були колегами. У якомусь сенсі це набагато краще, тому що ви чітко розмежовуєте професійне і особисте. Коли серіал закінчився, ми перестали бачитись. У всіх були діти, я була на 10 років старше, плюс після завершення зйомок я стала рідко бувати в Нью-Йорку. Єдине, що нас пов'язувало і що у нас було спільного, — це серіал. Але він закінчився,
– зізналася вона.

Відносини з колегами по серіалу Кетролл назвала "токсичними". Зараз вона рада, що вся ця історія минулого і ще раз зіграти Саманту Джонс Кім не погоджується.

"Я не вбивала Саманту, а звільнила її. Клянуся, вона більше ніколи не з'явиться! Принаймні, в моєму виконанні. Я можу абсолютно точно стверджувати, що я Саманту більше грати не буду. Для мене це закінчено, і закінчено без жалю", – додала вона.