Що таке мезотерапія?

Одна з найбільш дієвих косметичних процедур, яка допомагає прибрати недоліки шкіри: усунути целюліт і повернути їй пружність та еластичність. Крім того, за її допомогою можна швидко зробити фігуру підтягнутою і стрункою.

Читайте також: 4 поради, як позбутися темних кіл під очима

Мезотерапія дозволяє вивести токсини і шлаки з організму, поліпшити кровообіг в тканинах і нормалізувати обмінні процеси, в результаті чого покращуються контури тіла і шкіра стає гладкою і пружною.

Як це відбувається?

Під шкіру проблемних ділянок тіла вводять спеціальні препарати або "коктейлі" за допомогою мікроін'єкцій. Однак мезотерапія не є дешевою косметичною процедуру і обійдеться "у копієчку". Для цього є варіант проведення мезотерапії у домашніх умовах, який є альтернативою проведення процедур у салонах краси.

Реєструйся у проекті "Секрети краси" та щоп'ятниці бери участь у розіграші сертифікату номіналом 5000 гривень на придбання косметики!

Зауважимо, що є два способи застосування цього методу: ін'єкційний та безін'єкціний. До прикладу, компанія "Беліта" розробила альтернативу мезоін'екціям – лінію MezoBody Complex у вигляді кремів, гелів та сироваток, які наносяться на проблемні ділянки тіла і таким чином, не потрібно жодних уколів.


Ефекту від мезотерапії можна досягти в домашніх умовах

Зауважимо, що мезотерапія дає довготривалий ефект, якщо слідкувати за своїм тілом. У цьому допомагають регулярні фізичні навантаження, правильне харчування та інші основні правила здорового способу життя.

Які протипоказання мезотерапії?

Процедура категорично заборонена годуючим і вагітним жінкам, а також людям зі схильністю до алергії і зниженим згортанням крові, з хронічними захворюваннями, а також при наявності онкологічних захворювань і будь-яких проблем зі шкірою.

Читайте також: Як позбутися мішків під очима: сім дієвих способів