Так, у колонці на сторінках The New York Times (до речі, саме ця газета опублікувала перший викривальний матеріал про продюсера) Сальма розповіла свою історію.

Читайте також: Жорстокий Голлівуд: найгучніші секс-скандали 2017 року

"Гарві Вайнштейн був пристрасним кіноманом, покровителем талантів, люблячим батьком та монстром. Багато років він був моїм чудовиськом", – з цих слів актриса почала свою розповідь.

Багато жінок розповіли про те, що Гарві зробив з ними, тому мені довелося протистояти власному боягузтву і визнати, що моя історія була лише краплею в океані. До недавнього часу я відчувала, що нікому й діла немає до мого болю. Можливо, ця думка засіла в голову, оскільки я багато разів чула, головним чином від Гарві, що я ніхто, – поділилася Хайєк.

Актриса згадала випадок, який стався у 2002 році, коли разом з Вайнштейном вона працювала над фільмом "Фріда".

"Я була така рада працювати з ним і його компанією. Наївно думала, що моя мрія збулася", – написала Сальма.

За її словами, Вайнштейн зробив їй багато непристойних пропозицій, на які вона відповіла відмовою.

Це була моя черга говорити слово "ні" у відповідь на його спроби відкрити двері в будь-якій годині ночі, запросити в номер готелю, прийняти душ разом. Ні – прохання подивитися, як я приймаю душ. Ні – пропозицією зробити мені масаж. Ні, ні, ні...,
– згадує Хайєк.

Актриса додала, що якійсь мірі Вайнштейн домігся, щоб вона оголилася для лесбійської сцени у фільмі. Якби вона не згодилася, Гарві грозив зупинити зйомки.

"Уперше й востаннє за мою кар’єру в мене стався нервовий зрив. Моє тіло безконтрольно трусилося, мені бракувало повітря, я починала плакати й плакати, не могла зупинитися, сльози ніби самі лилися… Це було не через те, що я мала оголитися з іншою жінкою. Це було тому, що я мала оголитися з нею для Гарві Вайнштейна. І я не могла сказати йому "ні", – зазначила Сальма.

Гарві Вайнштейн домагався жінок десятиліттями: