Фільм, обділений увагою через "Мумію", "Рятувальників Малібу" та "Диво-жінку", сподобається тим, хто любить стрічки, схожі на екранізації романів Стівена Кінга. "Чорний метелик" – римейк французького фільму "Нічний метелик" 2008-го року. Стрічку цікавіше дивитись, не бачивши оригіналу та навіть трейлера, оскільки "Чорний метелик" бере виключно задумкою, а не красивою картинкою чи вражаючими спецефектами.

Бійка у фільмі здебільшого психологічна і поволі веде до неочікуваної кінцівки. "Чорний метелик" – хороша альтернатива всім стрічкам, які зараз у прокаті, бо жанрово сильно від них відрізняється.

Ми бачимо доволі статичний розвиток подій. Колись успішний письменник втратив натхнення, гроші та дружину, тому живе сам на околиці, де пробує писати нову книгу і багато п'є. За дивних обставин у домі письменника з'являється підозрілий чоловік, якого той запросив заночувати, але не зміг легко здихатись.

Протягом години глядач спостерігає за розвитком напружених стосунків між двома головними героями, а останніх півгодини спостерігає, чи справдились його здогадки. "Чорний метелик" підійде тим, хто любить вгадувати "хто тут вбивця" та передбачати сюжет. І фільм вам однозначно сподобається, якщо ви не вгадаєте. Якщо ж кінцівка виявиться занадто простою для "набитого ока" бувалого глядача, то фільм ви вважатимете поганим.

У будь-якому випадку, рекомендуємо стрічку любителям трилерів та тим, хто вже передивився топові та найбільш обговорювані прем’єри. Дітей на фільм брати не бажано, все ж таки стрічка про серійного маняяка. Вікове обмеження – від 16 років. Рейтинг "Чорного метелика" на IMDb – 6.

Також у кіно: "Чужий: Заповіт" або як гинула купка ідіотів космічного масштабу